HeKi Johtokunta

Heinolan Kiekko ry johtokunta,

Puheenjohtaja   Raimo Seppänen   raimo.seppanen(at)phnet.fi  0400 541 260
Varapuheenjohtaja   Markku Ahonen   ahonen.markku@phnet.fi  040 571 8228 
Sihteeri   Päivi Vainoniemi   paivi.vainoniemi(at)phnet.fi   040 520 0902 
Kahvioteam puheenjohtaja   Terhi Vesalainen   terhi.vesalainen(at)outlook.com   040 535 9391 
Jäsen, tiedotusvastaava   Ville Uimonen   ville.uimonen77(at)gmail.com   050 574 3222 
Jäsen, tiedotusvastaava   Marko Arkko   marko.arkko(at)salpaus.fi  044 708 0163 
Jäsen, valmennusvastaava   Jukka Varmanen   jukka.varmanen(at)vierumaki.fi   040 180 1390 
Rahastonhoitaja   Hanna Uimonen   hanna.uimonen(at)phnet.fi   
Valmennuspäällikkö   Olli Mikkola   olli.mikkola(at)heki.fi  040 156 0055 

 


   
Lisää uutisia
Junior-Pelicans
«  Syyskuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
 
Ilmoittautuminen
Kategoriat